Skorzystaj z dodatkowych usług

Slider

LSI Software pomoże Ci skonfigurować program Jira tak, żeby był skrojony na miarę Twoich potrzeb.
Zapoznaj się z bogatym pakietem usług, jaki oferuje.

LSI Software jest wiodącym producentem, dostarczającym nowoczesne rozwiązania informatyczne.
Oprogramowania, które oferuje firma LSI Software, doskonale sprawdzają się w wielu sektorach detalicznych lub gastronomiczno-hotelarskich.
LSI Software to wieloletni partner Microsoft i Posiflex. Programy wykonane są w oparciu o najnowszą technologię i przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu znanego na całym świecie.

Co dostaniesz razem z programem?

ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA

ANALIZĘ PRZEDWDROŻENIOWĄ

Potrzebujesz programu do zarządzania projektami w pełni przystosowanego do specyfiki i procesów biznesowych Twojej firmy? Przed wdrożeniem nasi specjaliści spotkają się z Tobą, aby dokładnie określić cele biznesowe, potrzeby oraz poznać specyfikę procesów w Twoim przedsiębiorstwie.

INSTALACJA I KONFIGURACJA

INSTALACJE I KONFIGURACJE

W zależności od Twoich potrzeb, system Jira może być zainstalowany bezpośrednio na firmowym serwerze lub w chmurze. Niezależnie od wybranej opcji, nasi specjaliści zainstalują i skonfigurują system JIRA tak, aby pracownicy Twojej firmy mogli szybko i sprawnie zacząć pracę w nowym środowisku.

SZKOLENIA

SZKOLENIA

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem programu JIRA w swojej firmie i chciałbyś, aby Twoi pracownicy szybko i sprawnie przyswoili wiedzę o systemie? Oferujemy szkolenia JIRA, które są przeznaczone zarówno dla osób zaczynających swoja pracę z systemem, jaki i zaawansowanych użytkowników oraz administratorów.

ROZWÓJ

ROZWÓJ

Gdy Twoja firma rozwija się dynamicznie, platforma JIRA cały czas dotrzymuje jej kroku – rozwija się razem z nią tak, aby na bieżąco dopasowywać się do nowych potrzeb. Nasi specjaliści pomogą Ci w rozwijaniu systemu, zarówno przy pomocy jednego z setek gotowych komponentów, modułów, jak również wprowadzając nowe konfiguracje „uszyte na miarę”.

AUTOMATYZACJA PROCESÓW

AUTOMATYZACJE PROCESÓW

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu wydajności pracy Twoich pracowników oraz chcesz usprawnić przepływ informacji w swojej firmie, możesz to osiągnąć za pomocą automatyzacji procesów. Jira będzie samoczynnie wysyłać powiadomienia o zbliżających się zadaniach, np. obowiązkowych przeglądach dla danych samochodów służbowych.

UTRZYMANIE I SERWIS

UTRZYMANIE I SERWIS

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub problem z systemem JIRA, nasz serwis przyjdzie Ci z pomocą. Odpowiemy na pytania, w razie jakichkolwiek kłopotów przywrócimy platformę do pełnego działania. Zależy nam na tym, aby wdrożony przez nas system działał sprawnie i abyś był zadowolony z naszych usług.

Slider