Twoja platforma wymiany informacji

Slider

JIRA to platforma biznesowa, służąca do zarządzania przepływem informacji w firmie.

Elastyczność tego rozwiązania pozwala dopasować je do własnych potrzeb, dzięki czemu obsługa procesów wewnętrznych w firmie staje się szybsza i łatwiejsza. Kontroluj dokumenty, zarządzaj przepływem danych oraz twórz zadania dla swoich pracowników.

System JIRA sprawdzi się zarówno w małej firmie, jak i w dużych przedsiębiorstwach o wielu rozproszonych oddziałach.
Postaw na naszą platformę i zobacz, jakie nowe, innowacyjne możliwości możesz wprowadzić z naszą pomocą do swojej firmy.

Co daje JIRA Solutions?

ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ

ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ

Platforma JIRA oferuje wiele rozwiązań, które znacznie ułatwią pracę w Twojej firmie. Jedna z nich pozwala na zarządzanie dokumentami, dzięki czemu ich obieg w Twojej organizacji znacznie się poprawi. Pozwala na to program do DMS, czyli Document Management System.

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI FIRMY

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI FIRMY

W Twojej organizacji przydzielanie zadań i ich realizacja nie jest płynnym procesem? W takim razie powinieneś postawić na system JIRA. Program do zarządzania zadaniami pozwala Ci kontrolować m in. flotę samochodów, aparaty telefoniczne lub sprzęt komputerowy znajdujący się w Twoim biurze.

WYMIANA INFORMACJI

WYMIANA INFORMACJI

System JIRA może zostać rozszerzony o platformę wymiany informacji. Pozwala ona na tworzenie artykułów oraz dodawanie newsów wewnątrz firmy, dzięki czemu komunikacja wewnętrzna w organizacji znacznie się poprawi.

KARTOTEKA PRACOWNIKÓW

KARTOTEKA PRACOWNIKÓW

Kartoteka pracowników jest to nieodzowny element każdej firmy. Pomaga ona zarządzać danymi kadrowymi pracowników i przedsiębiorstwa. Dzięki niej możesz gromadzić dokumentację kadrowo-płacową, a zarządzanie urlopami jest szybkim oraz płynnym procesem.

EWIDENCJA ZGŁOSZEŃ I PANELE

EWIDENCJA ZGŁOSZEŃ I PANELE

W wielu przedsiębiorstwach komunikacja między działami lub pracownikami nie działa tak, jak powinna. Rozwiązaniem, który pomoże wyeliminować ten problem w Twojej firmie, jest ewidencja zgłoszeń. Dzięki niej przepływ danych w Twojej organizacji znacznie się poprawi. W jaki sposób?

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI I ZADANIAMI

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI I ZADANIAMI

JIRA to zaawansowany system do zarządzania projektami. Można w nim dodawać kolejne katalogi zadań, a przy okazji określać dostęp do nich, ich rodzaj oraz przepływy. Ogrom pracy związany np. z utworzeniem nowego działu w firmie, bądź budową nowego magazynu może zostać usystematyzowany.

Slider