Ewidencja zgłoszeń i panele

Ewidencja zgłoszeń i panele

W wielu przedsiębiorstwach komunikacja między działami lub pracownikami nie działa tak, jak powinna. Rozwiązaniem, który pomoże wyeliminować ten problem w Twojej firmie, jest ewidencja zgłoszeń. Dzięki niej przepływ danych w Twojej organizacji znacznie się poprawi. W jaki sposób?

Wszystkie zadania z oddziałów lub jednostek firmy będą spływać do systemu JIRA. W ten sposób każdy pracownik, bądź oddział może w prosty sposób utworzyć zgłoszenie do centrali. Zestawienie zgłoszenia widoczne jest w przejrzystym panelu, wraz z wiadomościami o zgłaszającym, statusie, dacie utworzenia, problemie czy innymi dowolnymi informacjami. Ewidencja zgłoszeń służy także jako system zgłaszania błędów. W ten sposób zmniejsza się ilość pomyłek popełnianych w Twojej firmie.

Dzięki panelom wszystkie informacje znajdujące się w systemie można wyświetlić w przejrzysty sposób. Panele można budować z gotowych elementów różniących się funkcjonalnością np. z list zadań do wykonania, list przydzielonych dokumentów, strumieni aktywności użytkowników, zestawień, raportów, wykresów i wielu innych.