Program do zarządzania projektami ułatwi twoją pracę

Slider

Niemal każda osoba pracująca w większej firmie lub (zwłaszcza) nią zarządzająca doskonale wie, jak wielką wagę w jej prawidłowym funkcjonowaniu na co dzień odgrywa sprawne zarządzanie. Przy pewnym poziomie skomplikowania i rozwoju korporacji nie sposób już jest jednak dbać o jego jakość wyłącznie w oparciu o własne umiejętności w tej dziedzinie. Ba, niewystarczające okazuje się zazwyczaj także rozbudowywanie działu osób kontrolujących. Co zrobić w takiej sytuacji?

Dlaczego program do zarządzania projektami ułatwia pracę?

Nawet najlepiej przeszkoleni i odpowiedzialni ludzie zawsze obarczeni są pewnym ryzykiem, nieodłącznie związanym z tym, że wszyscy jesteśmy wyłącznie ludźmi. Miewamy dzięki temu słabsze dni, nie zawsze dysponujemy swoją najwyższą formą, podczas kontroli i zarządzania działaniem firmy tym bardziej więc może się nam coś omsknąć – taka praca generuje oczywisty stres, z którym wielu radzi sobie przeciętnie. Potencjalnej ludzkiej niedokładności nie wyeliminuje zupełnie nawet największa liczba zaangażowanych w zarządzanie firmą osób. Jest to najzwyczajniej w świecie nierealne.

Warto tym samym wykorzystać obecność wysokiej jakości komputerów w niemal każdej większej bądź mniejszej współczesnej firmie i zainwestować w najlepsze z możliwych rozwiązań tej sytuacji. Odpowiednio dobrany Program do zarządzania projektami ułatwi Twoją pracę i zapewni stabilny, spokojny rozwój firmy (ewentualnie pracowniczy spokój). Takich produktów zaś na rynku jest potencjalnie wiele – lecz tylko nieliczne legitymują się odpowiednią jakością i szerokim wachlarzem możliwości.

Jeden program, wiele możliwości

Wśród nich niewątpliwie wyróżnia się platforma biznesowa JIRA, która w gamie dziesiątek swoich funkcji umożliwia także sprawne zarządzanie prowadzonymi przez firmę projektami. Skatalogowane zadania, przypisane do odpowiedniego pracownika, umiejscowione są w jednym miejscu, które umożliwia tym samym bieżącą analizę wszelkich planów firmy, w której pracujemy bądź którą zarządzamy. Wyposażony w powiadomienia o deadline’ach system JIRA niemal samoistnie eliminuje tym samym tzw. „wąskie gardła”, dając idealną, sprawną ucieczkę od zawodności ludzkiej pamięci. Całość może zostać zintegrowana z systemami zewnętrznymi, co dodatkowo ułatwia korzystanie z produktu i nie wymusza wymiany niemal całego informatycznego systemu danej korporacji.

JIRA Solutions to najsprawniejsza dostępna forma systematyzowania wewnątrzfirmowej komunikacji. Jej działanie wykracza daleko poza możliwość zarządzania samymi projektami – na stronach produktu zauważyć można dziesiątki możliwości, odnoszących się chociażby do samej wymiany informacji jako takiej. Pod JIRA można podpiąć niemal wszystko – od kartoteki pracownika po dokumentację oraz wszelkie zasoby firmy. Bazując na zastanych już urządzeniach i systemach, skoordynuje on wszystkie informacje dostępne w ramach Twojej korporacji, stanowiąc najlepszy dowód na to, że nic innego jak dobry Program do zarządzania projektami ułatwi Twoją pracę. Elastyczny i możliwy do zastosowania niemal wszędzie, wyniesie sposób funkcjonowania firmy na znacznie wyższy poziom.

JIRA oferuje techniczne wsparcie

Wszystko zaś staje się dostępne i możliwe niemal od ręki po kontakcie z przedstawicielstwem zlokalizowanej w Łodzi (ul. Przybyszewskiego 176/178) firmy LSI Software S.A., zajmującej się dystrybuowaniem JIRA Solutions. Proste przedstawienie sytuacji firmy i zainstalowanie w niej odpowiedniej wersji systemu JIRA potrafi rozwiązać każde problemy związane z jej zarządzaniem. Niezależnie od stopnia jej rozproszenia (system działa doskonale zarówno w wypadku firmy podzielonej na dziesiątki mniejszych oddziałów, jak i jednej, wysoce scentralizowanej formie) czy liczebności kadry pracowniczej – możesz de facto w momencie stanąć przed możliwością usprawnienia komunikacji wewnątrz firmy na skalę, której nie zapewnią Ci nawet najlepsze umiejętności interpersonalne.

JIRA to z pewnością program do zarządzania projektami, którego zastosowanie wypada co najmniej rozważyć. Dziesiątki możliwości, które oferuje, w żadnym wypadku nie powinny sprawić zawodu nikomu ulokowanemu w tej branży.

 
Slider