Serwis wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Automatyzacja procesów

seo

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu wydajności pracy Twoich pracowników oraz chcesz usprawnić przepływ informacji w swojej firmie, możesz to osiągnąć za pomocą automatyzacji procesów. Jira będzie samoczynnie wysyłać powiadomienia o zbliżających się zadaniach, np. obowiązkowych przeglądach dla danych samochodów służbowych, serwisie urządzeń biurowych, szkoleniach BHP dla określonych pracowników czy wysyłce upomnień o zapłatę do wskazanych klientów.

W systemie zostaną samoczynnie zmienione statusy zadań w wyniku kolejnych kroków ich realizacji. Po zajściu określonych zadań, Jira wysyła żądania do zewnętrznych zintegrowanych systemów – na przykład po realizacji usługi dla klienta, Jira samoczynnie wysyła żądanie do programu ERP o wystawienie faktury. O wskazanej godzinie danego dnia wybrani pracownicy dostaną automatycznie generowane z systemu raporty – na przykład czasu pracy, kolejki nierozwiązanych zgłoszeń czy wydajności zespołów.

Automatyzacja procesów usprawnia przepływ informacji w firmie, zwiększa wydajność i poprawia efektywność. Żmudne rutynowe zadania zostają zastąpione zautomatyzowanym procesem, a w tym czasie pracownicy mogą się zająć innymi obowiązkami.
Korzyści:

  • zwiększenie wydajności pracowników
  • lepszy przepływ informacji w Twojej firmie
  • skrócenie czasu przebiegu procesów
  • zmniejszenie kosztów operacyjnych
  • zwiększenie zysków i przychodów
  • zwiększenie efektywności biznesowej